Laser Centrum

Naše prodejna s rozmanitým sortimentem vám nabízí gravírování laserem na široké množství materiálů. Výsledkem použití laserové technolofie je přesný a trvalý popis. Je možné zhotovit nápisy, obrázky nebo loga na štítky různých barev a velikostí, na firemní cedule apod.

Dále nabízíme laserování vašich fotografií do skla, plastu, dřeva a balzy. Do těchto materiálů je také možné zhotovit zlacené nápisy nebo obrázky, např. na hřbitovní desky, upomínkové trofeje nebo klíčenky. Dále vám zhotovíme reklamní a upomínkové předměty dle vašeho přání, originální dárky pro vaše blízké, bytové a venkovní dekorace, štítky na dveře, zvonky, psí známky apod.

Vyrábíme razítka na počkání, na přání i s grafikou nebo logem firmy. Rádi vám také zhotovíme kalendář, tričko nebo hrneček s fotografií nebo věnováním, dále samolepky, vlaječky, bryndáčky pro děti, zástěry, osušky, podložky pod myš a spoustu dalších originálních předmětů.

Můžete si u nás také zakoupit sportovní poháry, medaile, trofeje, diplomy a spousty dalších věcí za skvělé ceny. Proto neváhejte a navštivte naši prodejnu nebo v případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech.

Těšíme se na Vás

Laser Centrum IPRI